Príbeh hry

Goto down

Príbeh hry

Odoslať pre Admin za Po september 09, 2013 8:48 am

Příběh tohoto fóra je pojat trošku jinak než u většny, tady 4. Velká válka ninjů proběhla úspěšně a „dobro“ vyhrálo a zlo bylo potlačeno, nastal mír, který kagové udržovali hodně dlouho, většina znich byli kagové až do té doby než zemřeli spokojenou smrtí s tím, že napravili neúspěchy svých předchůdcu a také své. Dlouho byli ve vesnicích bez vůdcu jelikož si mysleli že nejsou potřeba, že si mír zvládnout sami. Avšak v každé vesnici se našel někdo, kdo se snažil vesnici ovládnout a stát se kagem. No nejhorší, co se mohlo stát se stalo, tito jedinci se jimi opravdu stali a krutě vládli vesnicím. Vesnice uzavřeli, aby se do nich nikdo nemohl dosat a ani odejít, jakmile byl nějaký sebemenší náznak vzpoury, zabili onoho jedince či celou skupinu, někdy mu projistotu vyzabíjeli i rodinu. Když už jim bylo málo i to, že jim sloužila celá vesnice, zatoužili po větším území. Vytáhli tedy s vojsky proti ostatním vesnicím a začali nelítostně bojovat. Ani jedna z pěti stran nechtěla ustupovat, jedna strana někde zabrala území a ta zase zabrala jiné.

Takto to trvalo pár let, víceméně si vesnice jen přehazovali území pro nic za nic a umírali kvůli nim zbytečně ninjové, kteří mohli něco dokázat. Postupně to docházelo až k tomu, že posílali do boje i malé děti,  které sotva věkově prošli akademii. Po čas se však oběvili odboj, který se snažil zabránit dalším válkám, opravdu rychle na svou stranu získali přízeň bojujícíh ninjů a nenávist kagů vesnic.

Když už z nich byla dostatečně velká skupina, postupně začali sesazovat nepřátelské kagy a usazovat tam své lidi. Když už měli všechny vesnice pod kontrolou, dohodli se, že zapomenou na jejich minulost a začnou odzačátku s novými vesnicemi, které budou čisté a neposkvrněné. Tak se tedy stalo, rozdělili si území na rovnoměrné mezi 3 vesnice, do kterých zasadili nové kagy, aby udržovali mír, domluvili se i s vesničany, že bude vždy nějaký kage, aby se udržoval pořádek a nestalo se to co posledně. Kagové nějakou dobu mír udržovali, jenže jako každý znás museli odejít z toho to světa. Takže postupně umírali a nechavi svoje vesnice opět bez vůdců, avšak lidé už si pomalu začínají znovu volit své kagy. Mezi vesnicemi nastal neutrální stav a čeká se jak se to bude rozvíjet dál…

CO SE BUDE DÍT DÁL JE JEN NA TOBĚ… BUDE DALŠÍ VÁLKA? ČI SE UDRŽÍ MÍR

Admin
Admin

Počet príspevkov : 29
Join date : 09.09.2013

Character sheet
Ryo:

Zobrazit informácie o autorovi http://shinobiworld.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.