Pravidlá rpg

Goto down

Pravidlá rpg

Odoslať pre Admin za Po január 27, 2014 10:05 pm

1. Ako začať?

a) musíte sa zaregistrovať (ako nick použite, prosím, meno vašej budúcej postavy)
b) pozorne si prečítajte pravidlá !!!
c) podľa kostry charakteru si vytvorte postavu (vytvorte si nový topic v téme "Tvorba postavy" a počkajte na schválenie adminom)
d) po schválení postavy si spíšte techniky, ktoré vaša postava používa (vytvorte si nový topic v téme "Tvorba techník" a počkajte na ich schválenie)
e) ak máte postavu aj techniky schválené, môžete začať hrať

2. Základné pravidlá

a) meno vašej postavy musí byť japonské
b) daná postava sa môže nachádzať len na 1 konkrétnom mieste (klony sa nemôžu pohybovať z jedného miesta na druhé. Musia ostať tam, kde ich vytvoril originál!)
c) vaša postava sa musí správať podľa charakteru, ktorý ste jej dali v tvorbe postáv
d) každý hráč môže mať maximálne 1 postavu !!! (výnimkou je, ak majú dvaha hráči dieťa. Za dieťa môže hrať jeden z "rodičov" alebo úplne iný hrač.)
e) NIKTO nezakladá nové témy, na starosti to má KAGE danej dediny, obráťte sa na nich (výnimka je len vytvorenie svojho domu v obytnej časti dediny)
f) NIKTO sa nebude vyjadrovať vulgárne !!!

3. Hodnosti

V každej dedine vládne KAGE, ktorý dohliada na chod dediny, rozdáva misie a podobné veci. Okrem neho sa v dedinách vyskytujú ANBU, jounini, chuunini a genini. Hodnosti v každej dedine sú limitované, čiže každá dedina má k dispozícii miesto pre:
1x Kage
1x ANBU
2x jounin
..ak sú v dedine všetky tieto miesta obsadené, musíte si vybrať medzi hodnosťou genin alebo chuunin (ich počet je neobmedzený)

4. Jutsu a učenie

Každý hráč ovláda základné E-rank techniky!!
Okrem toho ovláda aj techniky, ktoré boli jeho postave schválené. Schválené techniky môže používať odzačiatku hry.
Aby sa postavy ďalej vyvíjali, je tu možnosť učenia sa techník - niekto vás techniku naučí, naučíte sa ju zo zvitku alebo sa pokúšate vytvoriť vlastnú techniku. Avšak háčik je v tom, že musíte napísať post, v ktorom popíšete, ako sa danú techniku učíte a následne musíte počkať nejaký čas, kým budete môcť techniku používať (cca 1-2 dni; samozrejme podľa úrovne danej techniky)
Techniky, ktoré chcete, aby sa vaša postava naučila musíte opäť spísať do tvorby techník a čakať na ich schválenie. Potom môžete začať s učením/tréningom/tvorením.

5. Zameranie

Každá postava by sa mala zameriavať na určitý štýl boja. Ak sa rozhodnete, že sa zameriate na Ninjutsu, vaše Taijutsu a Genjutsu schopnosti budú mať nižšie body a naopak chakra bude vyššia. Ak sa zameriate na Taijutsu, budete mať viac bodov pri sile a rýchlosti a menej bodov u chakry, genjutsu a ninjutsu.
Existujú aj konkrétne zamerania, ako napr.: pečatenie, bariérové techniky, boj so zbraňami apod., takže budem rada, ak o tom napíšete v tvorbe postavy

6. Smrť postavy

Postava môže spáchať samovraždu alebo byť zabitá pri boji. Ku samovražde povolenie nepotrebujete, ale musíte o tom informovať admina, a naopak, ak chcete niekoho zabiť, musia vám to adminy povoliť.
Ak vaša postava umrie, môžete začať hrať za novú postavu, ale vždy môžete mať aktívnu len JEDNU!

7. Bijuu a iní démoni

Keďže máme málo hráčov, tak je zakázané chytať a pečatiť bijuu.. Aj tak nikto nevie, kam sa podeli! Nikto z hráčov v sebe nebude mať ani iných démonov!!

8. Sharingan, Byakugan a Rinnegan

Nikto, opakujem NIKTO nemá a ani nebude mať rinnegan! Počet Uchihov a Hyuugov je limitovaný (2x Uchiha a 3x Hyuuga). Čo sa týka samotných očí, tak je POVOLENÉ kradnúť oči!

Hyuugovci, uvedomte si, že nevidíte v rozsahu 1000km, dbajte na to, prosím!

Uchihovci, ak už dokážete používať Sharingan, môžete ním kopírovať techniky. Avšak toto kopírovanie má niekoľko pravidiel:

1. ak skopírujete techniku, môžete ju použiť len raz (v danom súboji, v ktorom ste ju skopírovali), čiže sa ju nenaučíte!
2. skopírované techniky sú slabšie, ako originál techniky, ktorú na vás použije útočník!!
3. KG a techniky ranku S skopírovať nemôžete!

aké techniky môže skopírovať:
Genin: 1techniku D-ranku
Chuunin: techniky D a C-ranku
Jounin: D, C a B-rank
Kage:
D, C, B a A-rank


9. Klany

Kaguya klan už neexistuje, vymrel po smrti Kimimara
Je dovolené zakladať vlastné klany, no každá postava má dovolené ovládať len 1 KG!

10. Klony

Je tu obmedzený počet klonov! Max. počet je 5! Klony sú omnoho slabšie než originál, takže nikto nebude mať mega-ultra-super neporazitelný klon!
Ďalšia vec je, že pohybovať sa môžete len s originálom a jedným klonom! Čiže ak vytvoríte 5 klonov, musíte ich nechať na danom mieste (neplatí to pri boji, pri boji sa klony, samozrejme, pohybujú) a hýbať sa len s originálom alebo jedným z klonov

11. Súboje

1 vs 1 → pri súboji píšete do postu 1 obranu na útok, ktorý na vás ide a k tomu môžete napísať ešte 1 útok, ktorý potom vyšlete vy na protivníka, NIE VIAC! Ak bojujete proti niekoľkým nepriateľom, môžete použiť toľko útokov, ako je počet protivníkov.
Nezabudnite, že nemáte neobmedzenú chakru, takže sa podľa toho aj správajte!

12. Sex v hre

Väčšina z vás tu je vo veku, kedy vami plieska puberta, takže sex nie je zakázaný, ale dbajte na to, aby ste to nerobili niekde na verejnosti, nekazili morálku :DTakže to prosím píšte potom do spoileru s označením 18+

13. Cestovanie v hre

Buďte takí dobrí a uvedomte si, že sa neteleportujete z miesta na miesto, takže nech vám cestovanie trvá aspoň 2 minúty a medzi dedinami aspoň 5! Inak vám post zmažem a na danom mieste sa neobjavíte!

NEREŠPEKTOVANIE AKÉHOKOĽVEK PRAVIDLA SA TRESTÁ BUĎ VAROVANÍM (3 varovania = BAN) ALEBO ROVNO BANOM (samozrejme podľa závažnosti porušenia)

Admin
Admin

Počet príspevkov : 29
Join date : 09.09.2013

Character sheet
Ryo:

Zobrazit informácie o autorovi http://shinobiworld.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.