Shinobi World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bar Kokuen

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Bar Kokuen Empty Bar Kokuen

Odoslať pre Admin Ut január 28, 2014 5:45 pm

Tento bar sa nachádza v jednej temnej, opustenej uličke. Nájdete tu niekoľko automatov, pokrový stôl a ruletu. Obsluhujú tu sporo odeté mladé dievčatá. Chodia sem rôzne indivídua. Rozhodne nejde o nijaký podnik na úrovni, skôr sa jedná o totálny pajzel.

Admin
Admin

Počet príspevkov : 29
Join date : 09.09.2013

Character sheet
Ryo:

https://shinobiworld.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 6:49 pm

*Přijde sem a snaží se uklidnit 2. módu.* Dejte mi saké.. Tolik dokud vám tady nespadnu na zem. *Vezme flašku a podá mu 100 ryo, které vybral z toho tlouštíka v kasínu.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 6:56 pm

SAKÉ !!! SAKÉ !! SAKÉ !! SAKÉ !! *Řve na celý bar a pak třískne jednou flaškou od zem. Přijde ke mně nějaký vazoun.*
//Vazoun: Hej ty !! Zklidni se nebo tě odtud vyvedu.
Drž hubu nebo se ti něco stane. *Ani se na něj nepodívá.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 7:06 pm

//Vazoun: Co si to řekl !? Já se asi neudržím

No.. Tak si zkus políbit prdel a možná se ti uleví.

//Vazoun: *Jeho pěst letí na mě.*

*Pěsť těsně přede mnou udeří do prázdna, protože já už tam nejsem. Objevím se za ním a pošeptám.* Podle odborníků stačí dobře mířená rána na spánek a ty padneš k zemi jako ryba. Ale já se držím staré dobré barové metody. *Vazoun se otáčí a chce dát rovnou úder. Ruku mu chytnu oběma svýma, dám mu ji za záda a chytnu ho druhou rukou za hlavu a majznu s ní o barový stůl. Ten byl ale tak pevný, že se nerozbil a tím pádem vazoun jen padl k zemi.* Tsss... Sráč. *Sedne si a vezme si 3 flašky saké a jednu načne. Mód ale ještě ne a ne zmizet.* -To jsem neměl dost ?-
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 7:19 pm

*Neochotne sa dostaví pred ten azda najväčší pajzel v tomto meste. Otvorí dvere a treskne nimi za sebou. Bar je presne oproti dverám, takže má dokonalý výhľad na muža ležiaceho na zemi.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 7:21 pm

*Sice slyšel, že někdo vešel, ale upřímně je mu to jedno. Podívá se na toho vazouna, kterého dostal k zemi.* Vstávej.. Jinak tě nakopnu. *Začne na něj lít saké.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 7:27 pm

*Urobila pár krokov smerom do stredu baru, aby mal na ňu každý výhľad. V tejto lokalite ju moc dobre poznali, chodila sem robiť poriadky často. Keď ju každý zameral, okamžite celý bar utíchol. Každý už tušil, čo bude nasledovať. Nechcela byť hrubá, chcela všetko vyriešiť s kľudom. Pohla sa ďalej ku baru pričom vypadala, že situáciu nevníma.* To, čo vždy.. *povedala barmanke, ktorá tu pracuje. Tá vytiahla pohár a naliala doň jahodový džús. Vzala ho do rúk a otočila sa chrbtom k pultu, o ktorý sa opierala. Natočila hlavu k Nomimu.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 7:29 pm

Co potřebuješ ? *Mluví s ní, ale nedívá se na ni. Dál lije saké, ale pak přestane.* To saké si nezaslouží, aby bylo lito na takového ubožáka. *Položí flašku na pult a je vidět, že má krev na ruce. Pak se vrátí k rozhovoru s Natsumi.* Slečno.. Jste filozofické nátury ? Protože podle toho, jak jste přišla tu máte jistý respekt a lidi se vás bojí, takže nemůžete být vypatlaná jako striptérky, když jste se dostala do tak dobrého byznysu.
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 7:32 pm

*na jeho otázku nereaguje,* Tá podlaha bola suchá.. Rozlial si na ňu saké, takže očakávam, že si to po sebe upraceš.. *pohľadom skĺzne ku chlapovi a kopne doňho,* A ty sa tu neváľaj.. Nejsi v ringu.. Inak ťa osobne vyvlečiem von..
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 7:37 pm

Nemusíš se bát, protože ten hadr, co se válí na té zemi spoustu toho saké nasákl. A i kdyby tam byla třeba krev, tak já to neuklidím.. Nejsem uklízečka. Nejsem nikdo.. Jsem ten, který se objeví a opět zmizí. Jsem ten, který je všude jako první, ale odchází jako poslední. Jsem ten, který se schovává ve stínech.. Nikdo nezná mě a já se o nikoho nezajímám. Takže nic utírat nebudu. *Nalívá si pomalu do skleničky a pak nabídne.* Dáš si ?
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 7:40 pm

*zasmeje sa a upije si z džúsu,* Ja si, ale naopak, myslím, že to upratovať budeš.. Navyše.. Je tam aj nejaké sklo.. Nechcem, aby niekto prišiel k úrazu.. *povie dôrazne*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 7:47 pm

*Začne se smát.* Promiň, ale já uklízečky nedělám a navíc.. Vazoun si začal. Sice vám to nepotvrdí celý bar, ale je to tak. A promiň.. Ale jak by si mě k tomu donutila ? *Tentokrát na ní hodí jeden pohled, u kterého jsou vidět jeho oči, které trochu září.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 7:52 pm

Tak snáď by sme to vyriešili diplomaticky *pokrčí len ramená. Musela to uhrať na diplomaciu. Pretože aj keď bola kryštálový klon, stále bola len ten klon.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 7:56 pm

No.. Nevím... Diplomaticky by to šlo, ale ani slovíčkařením to nevyřešíš a já na to nepřistoupím. Navíc... *Usměje se.* Proč se zdržuješ tady, když v kasínu se vraždilo. To je trochu nelogické nemyslíš ? *Otočí se k ní a přemýšlí, jak by získal trochu její krve.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 7:59 pm

*O tom teraz počuje prvýkrát. Šéf tam musel poslať niekoho iného,* Sme ďaleko od kasín.. Dala by som ruku do ohňa za to, že s tým máš niečo spoločné.. *uchechtne sa*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 8:02 pm

Já bych dal zase ruku do ohně za to, že se ti líbím, ale taky to neudělám. *Ironicky se usměje.* Nic není jisté, jestliže si nikdo nemůže být stoprocentně jistý a nikdo nemůže soudit, dokud nemám vůli nebo moc boha. Takže.. Je tu pravděpodobnost, ale ne důkaz.. Navíc.. Kdybych to byl já. Rozhodně bych byl zraněný, protože tam byly dva nukeninové ozbrojení katanama, takže by bylo těžké je jen tak dostat. *Usměje se na ni a napije se.* Opravdu si nedáš ?
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 8:07 pm

Si nejako moc informovaný o tom, ako to tam všetko prebehlo.. *povedala a prižmúrila oči. Bolo jej jasné, že to on byť nemusel. Nemala o tejto udalosti informácie, čiže mala zviazané ruky.* A ja by som tu ruku do ohňa dala.. Ibaže som tu kvôli niečomu úplne inému.. Takže čakám, že to upraceš.
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 8:12 pm

Promiň.. Ale odmítám. Ale mohu tě klidně políbit a vše se dozvíš. *Uchechtne se a odhodí flašku na druhou stranu baru a ta se rozbije o stěnu.* No dobrá.. A teď vážně. *Zmizí mu opilý hlas a má normální.* Měla by si si dávat bacha na toho nejlepšího doktora v tomhle městě. Včera přijel. To co dokáže je přímo úžasné.. Dokáže léčit, takže ho teď těžko najdeš, ale tak za ten polibek ti řeknu, kde ho najdeš.
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 8:18 pm

Žiadny doktor ma nezaujíma. Ale ak tak strašne chceš ten bozk.. Dostaneš ho.. Ak si ten neporiadok po sebe upraceš. *vypije celý obsah pohára a pohár buchne na pult a posunie k barmanke.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 8:21 pm

Ale měl by.. Mohlo by to vyřešit mnoho problémů v tomto městě... A pokud to myslíš vážně.. Jak ti mám věřit, že ten tvůj polibek mám ? *Podívá se na ni podezíravě.* Už si mi řekla, že máš něco s kasíny, takže by si měla vědět, že mnoho lidí umí poker a blafovat.
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 8:22 pm

Povec si, čo ti bude ako dôkaz stačiť.. *barmanka jej naleje medzitým ešte džús a posunie jej pohár.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 8:24 pm

No to já nevím.. Vytřu to tak či onak, jenom nevím zda to bude podle tvých představ. *Usměje se.* Ale nevím... Jak by si mi to dokázala... *Ruka mu sjede na její stehno a začne ho hladit. Každým momentem čeká na ránu.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 8:28 pm

Tiež netuším, ako ti to dokázať, alebo zaručiť.. *pokrčí ramenami a ruku na stehne si nevšíma. Robí sa, ako keby sa nič nedialo.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Buraddo Nomi Ne február 02, 2014 8:30 pm

A co takhle jednu předem a jednu potom.. Polibků není nikdy dost a navíc.. Jak se říká.. I člověk poznáš jen podle jednoho polibku, takže by si věděla, že se mi dá věřit, pokud si ten člověk mou důvěru získá. *Usměje se a přisune se blíž. Ruku tam stále nechává, ale trochu se přibližuje k jejímu břichu.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Natsume Kuro Ne február 02, 2014 8:35 pm

*Nemala s jeho návrhom žiadny problém. Ak by však nesplnil to, na čom sa dohodli, musela by ho donútiť silou a to sa jej moc po dnešku nepáčilo,* No tak.. Asi nemám na výber.. *načiahne sa tvárou k tej jeho a hornou perou mu prejde po jeho spodnej. Potom sa mu na ne prisaje a dá mu síce dlhú, ale normálnu pusu.. Bez jazyka, bez toho, aby čosi robila s rukami a podobne.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Bar Kokuen Empty Re: Bar Kokuen

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.