Natsume Kuro - techniky

Goto down

Natsume Kuro - techniky

Odoslať pre Natsume Kuro za St január 29, 2014 4:10 pm

Suiton:
Suiton: Haryuu Mouko
Suiton: Dai Bakusui Shōha
Suiton: Daibakufu no Jutsu
Suiton: Hōmatsu rappa
Suiton: Kokuu no Jutsu
Suiton: Mizu no Tatsumaki
Suiton: Mizu Rappa
Suiton: Mizuame Nabara
Suiton: Suijinheki Jutsu
Suiton: Kamakiri no Jutsu

Raiton:

Raiton no Yoroi
Raiton: Shinboru
Raiton: Naitenkin
Raiton: Byakko
Raiton: Raikiri

Ostatné:
Kage Bunshin no Jutsu
Boka no Jutsu
Doku kiri
Hijutsu: Kirisame
Kirigakure no Jutsu

Shōton:

Kesshou no Yoroi
Rokkaku Shuriken (Uživatel vytvoří velké množství krystalových shurikenů, připomínajících vločky, které může vrhat po nepříteli.)
Kesshou Hoiiru (Uživatel okolo sebe vytvoří krystalový prstenec, který může nechat rotovat.)
Shuriken Ranbu (Uživatel vytvoří zrcadlo ve tvaru vločky sněhu, ze které začnou vystupovat jeho klony tvořené krystalem. Klony jsou odolné a pevné, ale mohou užívat jen techniky Shoutonu. Klony dokáží automaticky odrážet světlo a tak mást nepřítele.)
Rokkaku Shuriken: Ranbu (Rozšířená verze techniky Shuriken Ranbu, kdy ninja dokáže vytvářet větší množství krystalových shurikenů, které jsou pevnější a může s nimi lépe manipulovat ve vzduchu. Taktéž dokáže mást nepřítele částečkami krystalů, které vznikají při formování shurikenů.)
Suishou Tou (Uživatel vytvoří čepele na pažích z krystalu a může je používat, jako katany.)
Kesshou no Hari (Uživatel vytvoří dlouhé a pevné krystaly přímo ze země, kterými může nepřítele zcela obklopit a tím mu zamezit v pohybu.)
Kesshou Yari (Uživatel si okolo předloktí vytvoří pevné a dlouhé krystalové kopí.)
Omiwatari no Jutsu (Uživatel položí ruku na zem a před rukou se mu začne vytvářet dlouhý proud ostrých krystalů, které vyjíždějí ze země. )
Kesshou Seichou no Ibara (Uživatel vytvoří rychle rostoucí trny z krystalů, které rostou dál a dál tak, aby zasáhly protivníka.)
Hashou Kouryuu ( Uživatel vytvoří krystalového draka, kterého může použít, buď k útoků, nebo pro cestu. Může taktéž vytvořit vícero draků a manipulovat s nimi najednou.)
Kurenai no Kajitsu (Uživatel okolo cíle vytvoří krystalovou kopuli, která je velice odolná proti vnějším a vnitřním útokům.)
Suishouheki Hachi no Jin (Uživatel vytvoří na ohromné ploše vězení z krystalů, do kterého může uzavřít i bijuu. Avšak, když se krystal rozpadne, uvězněnému se nic nestane. Technika se hodí na lov a pečetění bijuu.)
Suishou Meikyuu no Jutsu (Uživatel vytvoří kopuli, ve které je labyrint, z krystalů okolo svých nepřátel. Kopule je obrovská a její stěny jsou téměř neprorazitelné, protože jsou velice tlusté. Uvnitř se nachází labyrint z krystalů, který uvězněného nepřítele mate, protože odráží zrcadlový obraz nepřítele a stejně tak zrcadlově odráží různé cesty a předměty, které jsou uvnitř kopule.)

_________________
hovorím / myslím si
avatar
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 25
Bydlisko : Shōheki

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.