Buraddo Nomi

Goto down

Buraddo Nomi

Odoslať pre Buraddo Nomi za Št január 30, 2014 11:55 pm

Jméno a příjmení: Nomi Buraddo (přeloženo jako: Poslední Krvavý)
Přezdívka: Nomi nebo Kyuketsuki
Pohlaví: muž
Hodnost: Nukenin
Věk: 24 let
Vesnice: cestuje

Klan: Buraddo (krvavý)

Kekkei Genkai: Ketsuki
Popis: Uživatel dokáže s pomocí své krve zvládnout ošetřit opravdu vážná zranění, dokonce pokud je pod vlivem jednoho módu, dokáže ho krev i posílit a dát mu momentální změnu chakry. Jen v módech se stává nebezpečnou..

Podstata chakry: Doton (jako první byl na zemi), Suiton (utvořil se na zemi a vytvořil první život), Raiton (Pomohl utvořit tento život, který se vyvinul v živočichy s krví.)

Styl boje: Holé ruce, Ninjutsu a silné Taijutsu (v módu)

Vybavení: Láhvičky na krev, základní lékařské potřeby


Povaha: Nomi je jasným příkladem smíšeného a nevyzpytatelného člověka. Má dvě osoby, které bude v této hře používat.. Jedna je šarmantní, slušný mladý muž, který se prochází rád ve společnosti dam a který ví, jak se zachovat správně ve zlých situacích. Tak druhá osoba je lovec.. Krutý, tvrdohlavý a nepředvídatelný muž.. Loví lidi, ze kterých pak potřebuje krev buď pro techniky nebo pro zábavu. Muž, který ví, jak dostat ženu do transu slovíčky, ale nikdy se od něj nemůže čekat jen tak něco dobrého.

Co má rád: První osobnost: Dobrou společnost, povídání si, setkávání se s novými lidmi.
               Druhá osobnost: Krev, Strach, nenávist, zlost, aroganci. To vše mu ulehčuje jeho oběti zabít.

Co nemá rád: 1. Nafoukané lid, panovačné lidi a lidi bez kouska cti
                  2. spousty věcí.. Nerad má nějaká pouta, které pak nejdou přetrhnout.
Má strach z: Oba mají strach z nudy a nic nedělání..
Sen: Oba nemají žádný.. Sny jsou pro snílky, kteří se nemohou smířit s realitou..


Výška: 190 cm
Váha: 80 kg


Body:

Ninjutsu: 5
Taijutsu: 4 (+ 1 v módu)
Genjutsu: 1 (vůbec)
Kenjutsu: 3 (akorát na obranu)

Síla: 5 (i bez módu)
Chakra: 4 (díky módu)
Rychlost: 3 (3. stupeň Kyuketsuki módu 4,5)
Inteligence: 3,5

Životopis:
Narodil se do klanu Buraddo.. Byl to potulný klan, který měl zajímavé KG, které se však neprojevovalo u všech členů rodiny. Jednalo se o KG Ketsuki. Jednalo se totiž o KG, které dokázalo členy našeho klanu posílit a nebo podpořit jejich schopnosti v léčení. Tento klan se zaměřoval pouze na lékařské techniky a proto byl tento klan i ve velkém nebezpečí. Dokázali jsme vyléčit i vážná zranění. Schopnosti léčení našeho klanu se skoro daly srovnávat s lékařskými technikami 1. Hokageho nebo 5. Hokage, ale to je vedlejší. Tento klan si i vydělával jen tím, že léčili. Chodili od vesnice k vesnici. Pak přišly války.. To se asi obchody hrnuly samy. Stále bylo spousta raněných a shinobi na to nestačili sami. Pracovali jsme pro vesnice, zachraňovali pacienty atd.. Naší odměnou bylo to, že náš klan přestali odsuzovat a nazývat klan Kyuketsuki (upírů) Navíc jsme dostali svitky základních lékařských technik, které jsme se potom začaly učit už od mala... Samozřejmě né všechny se daly naučit hned. No tak to je vše o mém klanu. Teď zpět ke mně.

Od mala ho vedli jen k tomu, jak je třeba každému pomáhat a do hlavy mu vždy říkali jedno moudro:
,,Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.
Dokážeš jim tedy ten život darovat ? Tak nevynášej rozsudky smrti jen tak."
V tomto duchu byl také vychováván. Většina rodičů svým dětem před nocí čte pohádky a říkanky. V jeho případě to bylo bylinkářství, základy alchymie a druhy jedů atd.. Jak ne něj působilo okolí, naučil se mít doktořinu rád. Už se o ni začal zajímat mnohem víc. V 10-ti letech se začal učit základní lékařské techniky. Protože oba jeho rodiče vlastnili KG našeho klanu, nedělali mu techniky problém a tak mu šli jako po másle. V 16-ti letech se dokonce začal zaučovat s dospělýma. Jeho první případy byly jen zlomeniny atd. Ale jednou se setkal z vážnějším zraněním a viděl jak jeden člen našeho klanu použil KG k tomu, aby uzdravil toho muže. To bylo poprvé co se setkal s tímto KG. Když to doma oznámil rodičům, tak se začali spolu s ním věnovat KG našeho klanu. Nyní je mu 18 let. Může se rozhodnout, zda bude s klanem nebo se dá na svou vlastní cestou. Vybral jsem si druhou možnost a začal cestovat z místa na místo.

Po dvou letech bloudění z místa na místo, jednou potkal někoho z našeho klanu, který mu pošeptal něco o tajné cestě našeho klanu.. Která je úplně proti učení našeho klanu. O posílení z krve jiného člověka. O tom, že existuje i útočná stránka našeho klanu. Nakonec se stalo, že mě přijal do učení a vše ohledně toho mě naučil. Zanedlouho poznal Kyuketsuki módy, jak využít krev člověka k jeho zdokonalení. Jak se dokázat skrýt pomocí cizí krve. Když jsem se vše toto naučil, řekl mi, že musím zcela změnit své chování, jinak nebudu moci tuto sílu získat. Na místě jsem ho zabil a to byla cesta k mému prvnímu Kyuketsuki módu. Podle jeho učené tedy stačilo jen napít se lidské krve, abych získal 2. mód. Toto bylo docela lehké... Tento mód získal docela lehko, protože jeho převýchova byla dobrá. Po nocích se toulal a hledal své oběti. Jednoho dne, se mu konečně poštěstilo a mohl zabít jednoho člověka, který šel pozdě z práce. Nebyl to moc problém, protože jakožto neoficiální shinobi jsem dokázal ovládat všechny své elementy. V našem klaně se po válce nasbíralo mnoho svitků o ninjutsu, takže v tomto nebyl problém. Ovšem tento dopadl trochu hůř. Ono totiž není moc příjemné, když se vám chakrovým skalpelem přeřízne krční tepna a následně je chlap už jen na holičkách a může čekat jen na smrt. Měl kliku, protože tento muž byl shinobi a to mu podstatně ulehčilo získání 2. módu. Tak tento pokus získat 2. mód se vydařil. Nyní se začal zaměřovat na to, jak získat 3. mód. Takže se začíná plahočit z města do města a dál vraždil.. Když po něm však byla veliká sháňka, našel si novou identitu. Byl do vzdělaný doktor, který si sem tam zašel do nějakého města za prací nebo jen na nějaké oslavy atd.. Poté tu byl naprosto anarchistický člověk, který nesnáší lidi a pro něj je to jen krev, kůže, kosti a maso. Jediné co mají oba společného je falešné svádění.. Hodí se k tomu, aby jejich oběti byly naprosto mimo, když je měl zabít. V tomto krytí je již 2 roky a nikdo na něj nepřišel. Takže nyní se toulá v té slušné osobě a po nocích vraždí...
avatar
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Buraddo Nomi

Odoslať pre Natsume Kuro za Ne február 02, 2014 3:26 pm

POVOLENÉ

_________________
hovorím / myslím si
avatar
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 25
Bydlisko : Shōheki

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.