Raiken Uchiha

Goto down

Raiken Uchiha

Odoslať pre Raiken Uchiha za Ne február 02, 2014 12:19 pm

Meno a priezvisko: Raiken Uchiha
Prezývka:
Pohlavie: muž
Hodnosť: nukkenin- s rank
Vek: 21
Dedina: Nukennin

Klan:

Kekkei Genkai:
a)názov KG: Shraingan
b)popis: nechce se mi to vypisovat a myslím že to znáte

Podstata chakry: Raiton, suiton, katon

Štýl boja: ninjutsu, genjutsu

Vybavenie: Kunaie, shurikeny, kusanagi, uchiha plášt mírně roztrhaný s vysokým límcem

Povaha: Je milý když chce, jinak je uzavřený a tichý, nepřátelský a agresívní. Podle toho jak se mu chce
Čo má rád/a: ženy, jídlo
Čo nemá rád/a:zimu
Strach/fóbie:--
Sen/cieľ:---

Popis: černé vlasy, azurově modré oči
Výška:186
Váha:70

Životopis: Narodil se, no narodil ,ale problém je že ani neví komu, své rodiče nezná. Jednoho deštivého, né moc vlídného počasí se oběvl v košíku na prádlo před syrotčincem. Tamní chovatelky ho vzali dovnitř. Byl podle nich zlatý a hrozně roztomilý už jako malé dítě. Starali se o něj a vychovávaly ho. V dětském domově žil Raiken s radostí v srdci a nic ho netrápilo, avšak to byl ješě vtom bezstarostném věku kdy akorát vše prozkoumával rukama a očima, ale ještě se na nic neptal.

Avšak po pár letech onen věk přestal a přišel věk stálého  se vyptávání at už to byla jkákoliv lbost. Ptal se co k čemu slouží a tak. Jednou však vzal dětský domov všechny děti na procházku. Raiken tam zahlédl mladý pár jak vede dítě každý za jenu ruku. Ihned běžel za vychovatelskou a ptal se jí na to. Ona mu vysvětlila že to jsou rodiče a vše okolo. Malý raiken ucítil něco co ještě necítil. Stesk, smutek a jak to bylo v uchiha klanu začala se vněm tvořit jaká si nenávist, kterou však jako malý ještě nechápal. Hned po procházce se utekl schovat do pokoje. Jo málem bych zapoměl, to mu bylo už šest. Nějakou chvíli tam byl, ale vtom začali klepat na dveře starší děti, kteří měli v olibě někoho šikanovat. Po nějaké době zkusili kliku od dveří a když zjistili, že je otevřeno, ihned vtrhli do pokoje a samozřejmě ho hned uviděli. Ihned se do něj pustili. Snažil se bránit před ranami. Ale neměl proti silnejším šanci. |Když už si útočníci uvědomili že to Raikenovi musí stačit tak se z něj zvedly a odcházeli, poslední na něj plivl. Ještěš než  však zavřeli dveře Raiken se mírně zvedl do posedu. Poslední si toho všiml a zavolal ostatní že to Raikenovi očividně ještě nestačilo a tak se na něj pstili znovu, avšak než kenmu došli Raiken mrkl a oběvil se mu sharingan s 1 tomoe. Přitom se projevila i jeho zaínající nenávist k rodičům, k nšmu a pustil se do obrany a útoku. Nakonec to dopadlo tak že všechny 3 útočníky zmlátil do bezvědomí a nechal je ležet v pokoji. Když se na to přišlo, vychovatelky mu řekli že patří k Uchiha klanu podle očí. Ihned ho poslali do Akademie.

Na Akademii mu to šlo dobře, ikdyž se s nikým neseznamoval, držel si od všech odstup a také s nikým nemluvil. Prošel jí prefektné a pak na genninské zkoušky které vyhrával s přehledem byl psotaven proti nějakému ninjovi který byl hrzně rychlý a silný. Nověděl co děalat a nestíhl ho asni se sharinganem, tak jen stál a snažil se vyhýbat. Po nějakých těch minutách byl protivník unaven a už o dost somalil, vrhli se tedy na pestní souboj. Raiken jednosznačně prohrával avšak vždy když si vzpoměl na něco co vněm vyvolávalo vztek sílil, po chvíli se mu oběvil druhý tomoe. Avšak ani to na protivníka nestačilo a musel porkačovat. Nakonec zkoušeli i ninjutsu. Vtom měl Raiken navrh, ale nepřítel poznal svou nevhodu a tak se znovu vrhly na pěstní souboj, vtom se Raikenovi oběvil 3 tomoe a už jednoznačně vyhrával. Porazil svého protivníka, opět do bezvědomí. Byl prohlášen za víteze.

Pokračoval tedy dál, pilně trénoval jak jen mohl. Samozřejmě žil stále v sirotčicni. Kde si ho začli vážit a uznávat. Některé holky i milovat kvůli jeho síle a roztomilosti. Avšam mu to bylo v tom věku jedno. Nakonec díky svému tréningu dosáhl v 16 letech hodnosti Jounin. Celý sirotčinec slavil kvůli jeho hodnosti a taé jak dobré vychovali dítě. Avšak todle Raikena momentálně nezajímalo. Byl vě věku kdfy se opravdu zajímal o ženy a moc dobře věděl že může zneužívat své roztomilosti. Což se mu dařilo. Každy den měl jinou holku v posteli. Když to šlo tadle nějaký čas byla do sirotčince přidělena nějaká nová dívka. Byla v Raikenově věku. Raiken se hned chtěl seznámit. Avšak co to? Ignorovala ho, neměla o něj absolutně žádný zájjem což ho deprimovalo a tak se snažil víc. Když byly sami ona dívka se na něj porpvé podívala a promluvila, usmála se a její úsměv byl nehorázně krásný. Raiken stuhnul když uslyšel co mu řekla. Že když se bude snažit normálně a nechá těch starých frází tak by to bylo lepší. Souhlasil tedy a stal se jejím kamarádem. Trávili spolu dosti času. Ať už ona byla kdekoliv on na ni dohlížel a obrácené také. Sice nebyla ninja ale sledovat uměla lépe než Raiken. Nakonec večer při západu slunce si daly svůj první polibek. Raiken poznal pocit lásky a zamilovanosti. Temnota v něm jako kdyby zmizela, avšak byla tu stále. Jen se stáhla do ústraní asi věděla co příjde, ale to si nechávala jen pro sebe.

Nějaký čas to takhle šlo krásně dál, oba se moc milovali. Jenže Raikenovi bylo určeno že musí jít na misi. Rozloučil se tedy s ní a vydal se na odchod. Avšak ona blondýna ho doběhla a chytla za ruku. Nepustím tě samotnýho jdu stebou řekla mu a on se usmál a přikývl. Políbil jii a šli tedy. Avšak to že ji vzal sebou a ještě když nebyla ninja byla chyba. Ale to zjistil až už bylo pozdě. Přepadla je obrovská skupina nukenninu. Raiken to nedokázal. Nedokázal zachránit svou přítelkyni a oni mu ji probodli přímo před očima. Zařval jjí jméno a vytriskly mu slzy. Ihned na to jak naposley vydechla oběvil se mu Mangekyo sharingan. Jeho nenávst se oběvila větší a strašlivější. Byla poznat i na jeho chakře jak jeh růzostrašnáa všechny tam dojednoho pozabíjel. Z posledního si však zjistil kdo tento útok určil a vydal se směrem kterým měli tábor. Už se neovládal, nebyl to on, je to někdo jiný od tohodle okamžiku. Už nechce mít nic společného z láskou ani s vesnicí. Jakmile tam dorazil oběvilo se nad ním obří monstrum držíc meč kterým začalo ničit domy a zabíjet jejich shinobi. Avšak když skončil všiml si že v jednom koutě se skrývá žena, blondýna stejná jako byla jeho mrtvá přítelkyně. Dřímala v ruce nějaký meč. Ten meč se mu líil avšak ještě více ona. Stal se úplně někým jiným než by předtím ,změnilo se mu chování, vše jene kvůli jednomu okamžik use mu zhroutil celý svět a on zapoměl. Přišel k oné ženě, nejdřívě jí vytrhl z ruk meč. Rukou jichytil obě ruky a dal jí je nad hlavu, pomocí síli ji zvedl a druhou rukou chytil pod krkem. Nakonec jí ho mírně stikl a stisk zase povolil. Usmál se a pohladil ji přez bradu, její ňadra až pod její sukni. 6ena křičela i přez to že jí raiken pošeptal že už tu nikdo není, a začal se smát. V mžiku jí strhl šaty a díval se na její holé tělo. Po chvíli to začalo, navzdory jejímu bránění ji na místě znásilnil. Když byl hotov vzal meč a nelítostne ji probodl. Vrátil se do vesnice celý od krve. Neměl zájem se s někým vybavvat a každý kdo mu vstoupil do cesty bal když už né pěstně tak jinak potrestán. Sbalil si nějaké věci a odešel pryč.

Dlouho se o něm nic nevědělo. Trávil veškerý svůj čas v jeskyni, tedy občas odešel do nějaké vsi ukájet své touhy ať už to byly jakékoliv choutky. Každopáídně vždy to skončilo stejně. Užil si a onu ženu zabil. Užíval ať už chtěla nebo nechtěla, bylo u to jedno. Pro něj jsou hlavní jeho touhy. Nakonec se vydává po pár letech takového života do jiných míst kde o pro něj bude lepší.


Body
Ninjutsu:5
Chakra: 4
Taijutsu:3
Sila:3
Rýchlosť: 3
Genjutsu: 5
Inteligencia:4
Kenjutsu:3
avatar
Raiken Uchiha
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 238
Join date : 02.02.2014

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Raiken Uchiha

Odoslať pre Natsume Kuro za Ne február 02, 2014 12:32 pm

Vy Uchihovia získavate tie tomoe nejako moc rýchlo Very Happy xD ok, no.. keďže Kusanagi nemá okrem svojej pevnosti a ostrosti nijaké výnimočné vlastnosti, tak to, že ju máš mi nijako nevadí.. za mňa

POVOLENÉ

_________________
hovorím / myslím si
avatar
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 25
Bydlisko : Shōheki

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Raiken Uchiha

Odoslať pre Buraddo Nomi za Ne február 02, 2014 12:53 pm

Tak fajn.. Pokud přehlédnu tu gramatiku a vynechávání písmenek, tak nemám problém... Ten životopis je zajímavý a i tam by se něco našlo, ale tak fajn...

Už se těším na tvé techniky.. Ehmmm.... Tak jo.. Tak máš POVOLENO..
(btw.. Co používáš za prohlížeč, že ti to neukazuje vynechaná písmena ?)
avatar
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Zobrazit informácie o autorovi

Návrat hore Goto down

Re: Raiken Uchiha

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.