Shinobi World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubytovna města

3 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Ubytovna města Empty Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 2:42 pm

Když už si zahrajete v kasínech, není nic lepšího, než si zajít se někam vyspat.. A navíc ne vždy musíte být sám.. Na recepci je úplně jedno, s kým přijdete, hlavně, že klient bude spokojen.

Ubytovna města 256180-girl_s_dorm_1
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 2:50 pm

*Objeví se u okna do volného pokoje. Protože má teď víc síly, tak vezme zavřené okno a tahá tak dlouho, dokud nepovolí zámek a pak ho otevře a vejde dovnitř.* No.. Tady by to mohlo stačit.. Není to nějaký extrémní luxus, ale tak pokoj jako pokoj. *Přijde k posteli a položí ji na ni a sáhne do tašky. Vytáhne tlusté obvazy a ty spojí a udělá s nich pevné lano. Sváže jí ruce k opěrám postele, ale nohy nechá volné.* Promiň.. Ale mám takový přehled o tom, kdy budeš mít opět sílu, takže to je pro jistotu. *Usměje se odejde opodál a sundá si triko a kalhoty.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 2:54 pm

*Celú cestu až sem má zahmlené pred očami. Nedokáže sa nijako brániť. Až v izbe jej oči reagujú na farby a svetlo, snaží sa čosi povedať, ale jej pery sa hýbu len na prázdno.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 3:03 pm

Víš... Momentálně bych ti od toho mohl pomoci, protože nechci, aby si stále byla jako mrtvá ryba. *Usměje se a přijde k ní blíž. Dáji ruce na rány a s pomocí lék. technik zastaví krvácení.* Tak za chvíli budeš moct aspoň mluvit.. Nechci, aby řeč stála a navíc.. K čemu by mi bylo líbání, když by si byla jako mrtvá... Promiň, že to nemohlo být jako tenkrát v baru, ale tak abych kvůli tobě zmrzačil nějakého idiota a pak viděl jen tvůj klon. Takhle mi to vyhovuje.
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 3:09 pm

*Po nejakom čase, čo jej zastavil krvácanie z raniek po tesákoch, si začala uvedomovať, kde je,* Kur*aa.. *zanadáva, keď pohne rukami a zistí, že ich má zviazané. Spozoruje Nomiho. Bola ešte dosť vysílená, takže skúšať nejaké techniky nemalo zmysel,* fakt si nejaký úchyl.. *neopúšťa ju humor a ani nálada na provokovanie,* čo odo mňa ešte, sakra, chceš?..
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 3:14 pm

Jak vidím, stále tě neopouští humor co ? No každopádně.. Ehhmm.. Co chci ? Tak jedna věc už tu je.. A mám pocit, že kvůli tomu tě budu potkávat i častěji. *Usměje se.* A druhá věc ? No.. Já nevím... Docela mě bavilo to, co bylo v tom baru a tak jsem se k tomu chtěl vrátit. Ale opít tě mi přijde trochu na nic, tak jsem tě radši jen oslabil a pak by se uvidělo. *Jen ji zatím pozoruje a čeká na to, co řekne. Ještě bude docela trvat, než se zotaví.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 3:19 pm

Stretávať takého šialenca ako si ty.. častejšie..? *snaží sa smiať,* Ďakujem, ale nie.. A čo bolo v bare.. Bolo len súčasť dohody.. Nič viac, nič menej.. *premeria si ho pohľadom,* a ak ti ide momentálne o moje telo.. poslúž si.. ale nečakaj, že sa budem nejako činiť.. A ak ťa vzrušuje, keď sa žena bráni.. Tak aj na to sa ti môžem zvysoka vykašlať!..
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 3:25 pm

Posluž si ? To si děláš snad legraci ne ? A co se týče toho tvého bránění.. Tak moc na to nejsem.. Pro mě je to trochu jiné. Snažím se, aby z toho měli užitek oba lidi, ale tak nevím.. Tvé tělo mi přijde nádherné, ale když to bereš takhle, tak nevím.. Já byl obeznámen zatím jen s tvými rty a to mi stačilo.. Ale tak změna je změna. A toho šílence neberu osobně.. Zatím se ještě krotím. A navíc... *Přiblíží se k ní a pomalu se k ní plíží.* to, že se nebudeš činit mi až tak vadit nebude, protože mě je to jedno... *Dá ji ruku na tvář a začne ji líbat jako tenkrát v bare.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 3:30 pm

*Nemala čas na nejakú slovnú reakciu, lebo ju začal bozkávať. Vykulí oči a chce ho pohryznúť, ale nakoniec len odvráti pohľad bokom a perami na protest ani len nepohne,*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 3:39 pm

*Čekal tento úskok a tak přestane.* Ehhmm.. Víš co ? Mohu toto město nechat na pokoji a už by tu nikdo neumřel a toto město bych opustil. Nebo by si dále jen tak protestovala a budu tu stále a najdu si tě kdekoliv a kdykoliv. A nebo by si prostě jen dopadla tady nyní trochu hůře, než kdyby si se nechala...
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 3:56 pm

Takže ty si za tými vraždami v kasíne.. *o tom, že mali na krku rany po tesákoch, nevedela. Zavrčí. Mesto bolo pre ňu zmysel života,* No tak nech sa páči.. Najdi si ma kde chceš.. *zasyčí a snaží sa ho zo seba striasť*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 4:02 pm

Ehhmm.. ano.. Tak trochu napadly člověka, kterého tak trochu chráním. Tak či onak.. Byly to idioti a svět jsem akorát zbavil špíny. A hledat tě budu tak či onak ať by se ti to líbilo nebo ne, ale teď tak trochu si si vybrala tu horší variantu. *Sáhl ji na triko a pak ho chytl za límec a jedním trhnutím ti utrhl celou přední část jejího trika, nohy jí přirazil k posteli a ještě trochu roztáhl.* Moc se mi nechce do toho, protože když se na to dostane, chci, aby ta druhá osoba byla taky ochotná...
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 4:06 pm

A mňa si tým zbavil väčších zárobkov.. *odsekne mu. Je jej úplne jedno, že ju tu teraz znásilní. Toľkokrát sa stalo, že ani sama nechcela, no musela dať, aby získala to, čo chcela. Bolo to podradné, no keď má takúto možnosť, prečo nie? A navyše, väčšinou si to aj užívala,* Chmmm... *len tak zareaguje na jeho poslednú poznámku,*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 4:18 pm

Kdybych ti mohl věřit, ty ruce bych ti povolil.. Jak si to mají užívat oba, když jeden je trochu v nevýhodě. *Usměje se.* Leda, že ani ty by si nebyla zrovna zlatá a nějak moc ti to ani nevadí. *Opět to zkusí znovu s polibky, ale tentokrát se jí snaží vyprovokovat spíše její jazyk, takže se spíš zaměřuje na jazyk, který leží jen tak ladem v její puse, ale neubrání se tomu, aby ji někdy opět škádlil po horním patře.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 4:27 pm

Nepristúpim na tvoju hru.. Takže.. Smola.. *odfrkne mu schválne. Potom sa však znova k nej nakloní a začne ju bozkávať. Zamrnčí a nijako nereaguje. Potom mu však náhle chytí jeho jazyk medzi zuby a zacvakne nimi. Cíti, ako sa mu z neho valí krv, ktorá sa hromadí v jej ústach.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 4:32 pm

*Krev a sliny jsou už docela dobře kluské, takže z jejích zubů se dostal a pak chvíli polykal svou krev.* Nesmíš si zpátky brát to co jsem ti před chvílí vzal. -Jak to tak vypadá, tak nebude chtít spolupracovat.- Víš co ? Tak trochu mi přijde, že si ty sama přeješ, abych to udělal po zlém.
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 4:34 pm

*Zbytky krvi, čo jej ostali v ústach neochotne prehltne a prehovorí,* A možno ti len nechcem dopriať to, čo chceš..
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 4:39 pm

Kdyby si to udělala, tak už si dávno rozvázána a já bych se k tobě choval jako k bohyni, ale tak tím, že děláš takové úskoky mě spíše provokuješ k tomu, aby to bylo po zlém a abych to udělal tak, jak to moc často nedělám.. Ani ta číšnice nedopadla tak zle a přitom jsem ji musel zabít rychle. *Začíná si uvědomovat, že už jsou tady takhle docela dlouho, takže opět se zakousne do toho místa na rameni a opět se trochu napije, aby měl trochu času.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 4:42 pm

Tvoje chovanie mi je nanajvýš ukradnuté.. Chovaj sa ku mne ako chceš.. Nie som slaboch, čo by nezvládol hrubšie zaobchádzanie.. *trhne sebou, keď sa opäť zahryzne do jej ramena. Bolo to celkom bolestivé, ale bolesť sa odplavovala a nastupoval znova ten stav, ako keby bola pod vplyvom nejakej omamnej látky*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 4:52 pm

To mi tak trochu dochází, ale tady jde hlavně o to, že pro mě ženy nebývají hračkou nebo jen uvolněním.. A navíc k čemu by bylo, že bych tě tu narychlo znásilnil a odešel ? Nikomu by se tohle nelíbilo, ale když si tak hrozně tvrdohlavá.. *Lehne si na ni a pomalu jí rozepíná kalhoty a pak jí je napůl sundá a jen tě hladí v rozkroku.* Ale i když jde vše proti mě, tak uvidím co s tebou nadělám.. *Opět zariskuje a přejde k polibkům ještě s tím jazykem ze kterého trochu teče krev.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro St február 05, 2014 4:58 pm

*Vrtí sa, keď jej dá dole kraťase a následne ju hladí v rozkroku. Aj keď tu hovorila o tom, že jej to je jedno, chce mu naschvál dať najavo, že sa jej to ani trochu nepáči, takže trochu protestuje. Opäť ho pri bozkoch kusne do jazyka, ale slabšie, nechce cítiť jeho krv vo svojich ústach, takže mu ho len drží.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi St február 05, 2014 5:04 pm

*Protože ho to už pořádně štvalo opět ji trochu vytáhl jazyk a tentokrát už se nezdržoval jejími ústy. Trochu přitlačil tam vespod a potom tou druhou rukou jí strhl jedním trhnutím podprsenku a tu odhodil. Nyní tou rukou chytl jedno jako kdyby chytl opěrku židle palcem jí přejížděl po bradavce a pak ho docela silně zmáčkl. Její nohy jí zaklínil svými a ústy přešel k druhému prsu. Nejprve to byly jen doteky ústy, ale pak přišlo na kroužení jazyka kolem její bradavky a potom přisátí a vrácení kousaní, tak ji sem tam mezi zuby uzavřel tu bradavku a pak je špičku dráždil špičkou svého jazyka nebo se opět přisál.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Št február 06, 2014 6:00 pm

*Začne vrčať, keď sa trochu tvrdšie venuje jej rozkroku rukou. Nedá sa však identifikovať či vrčí preto, že sa jej dotýka, alebo preto, že sa jej nepáči, že je to také dobré. Vrčaním sprevádza aj jeho hrátky s jej prsiami, pričom občas jej ujde nejaký ten vzdych. To potom maskuje znechuteným výrazom v tvári a mykaním, ktorým ho chce donútiť skĺznuť ústami dole z jej bradavky.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Št február 06, 2014 6:30 pm

*Jejich pohybů si nevšímá a stále se plně věnuje jejím prsům. Po chvíli ji prso nechá a podívá se na ni a trochu se mu objeví zklamaný výraz.* To opravdu budeš dál trucovat ? *Kouká na ni a teď přestane i s pohyby v jejím rozkroku.* Vůbec to s tebou nic nedělá ?
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Št február 06, 2014 6:33 pm

*Schválne mu vyprskne do tváre,* Neee.. Nič to so mnou nerobí.. *aj keď sa bránila akokoľvek, bola len človekom, ženou, takže bolo dosť jak jasné, že aj keď sa zatínala, jej telo ju v tomto smere zrádzalo. Takým najväčším dôkazom toho mohlo byť to, že tam dolu bola trochu vlhká, nie však moc.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.