Shinobi World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ubytovna města

3 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Št február 06, 2014 6:49 pm

Aha.. Takže v tom případě se asi jen málo snažím. *Usměje se a potom se prsty opět vrátí k jejímu rozkroku, jenom tentokrát vleze rukou pod nohavičky a nyní jde už opravdu hlouběji.* Políbil bych tě, kdyby si stále jen nekousala a nestávkovala.. V baru si byla úžasná... Co se stalo teď s tou okouzlující ženou ? *ústy jen zavadí o její prsa a rty jen tak přejíždí po bradavkách a nebo jen dokolečka. Druhou rukou ji sáhne na záda, ale ruku má trochu chladnou, takže to mohlo být trochu cítit. Chvíli ji jen tak po nich hladí, ale potom přejde na hlazení konečky prstů.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 1:35 pm

*Hlasno, ale naschvál protestne zamrnčí, keď sa dostane dovnútra prstami. Jeho pohyby vyvolávajú v nej krásny pocit. Už sa tak strašne nevrtí. Cukne však, keď sa dotkne chladnou rukou jej chrbta. Naskočí jej viditeľná husina,* s-studí.. *vydá zo seba*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 2:32 pm

Co naděláš ? Když takto protestuješ, moc mě tím nerozpaluješ. *Pošeptá ji a pak ji kousne trochu rty potáhne po lalůčku. Potom rty postupuje ke krku, kde se zdrží. Potom přejde na druhou stranu krku k těm ranám a snaží se o ně nezavadit. Zatím používal jen dva prsty, tak přešel na 3 a vjel ještě hlouběji.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 3:41 pm

*Dych sa jej prehĺbi a zrýchli, keď jej perami prechádza po krku. Stále má na koži husinu a slabo sa chveje. Na jeho tempo v jej rozkroku si zvykla, takže tretí prst ju dosť prekvapí a o dosť vzruší. Je stále mokrejšia a mokrejšia, aj keď nechcene.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 3:52 pm

Máš doslova hebkou kůži Natsu.. *Hladí ji po paži a z krku přechází k té paži a potom zpět.* Jsi opravdu hodně přitažlivá žena, ale i tak mě to nevyprovokuje k tomu, abych to s tebou ukončil moc brzo. *Pošeptá ji a usměje se.. Pomalu ji sjíždí od krku k prsům, kde se chvíli zdrží a přisaje se k jedné bradavce. Poté sjede až k pupíku a hladí ji po bocích rukama kolem pupíku ji hladí a laská rty a nakonec ji sjede rukama k zadečku a chytne ho a zmáčkne. Potom ji nadzvedne zadek a tak se mu dokonale zpřístupnil její rozkrok. Nejprve jen rty přejíždí kolem dokola a potom se rty jakoby přisaje a začne do toho zapojovat jazyk, který dává a pak zase zandavá do úst.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 5:19 pm

*Strašne ju to šteklí, takže sa rozosmeje a jemne sebou cuká. Zamrnčí pri jeho slovách a nevšíma si ich. Z reality ju však vytrhne jeho jazyk, ktorým ju dráždi. Zastoná, no vidí šancu, kedy sa môže oslobodiť. Zatahá rukami za povrazy, ktoré má uviazané okolo zápästia a snaží sa ich pretrhnúť silou.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 5:26 pm

*Uslyší jak se snaží přetrhnout ty obvazy, ale usměje se.* Doufal jsem, že by si si už mohla něco uvědomit... Ty obvazy by si mohla přetrhnout, ovšem hned jak se tak stane, tak využiji toho, že jsem stále silnější a ty trochu oslabená. *Pošoupne se a zvedne ji spodní část těla ještě víš, takže teď má prakticky jen oporu krkem a hlavou na posteli. Roztáhne ji nohy, které drží a teď nejen, že ji v rozkroku líbá, ale dokonce už používá naprosto celá ústa, aby to mohl udělat co nejlépe. Jednou rukou se dostane k její druhé dírce (xDDD) a strčí tam jeden prst a dál pokračuje v tvém rozkroku.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 5:36 pm

*Chytí sa povrazov, aby moc nenamáhala krk a hlavu. Táto pozícia bola nepríjemná, ale aj príjemná zároveň. Krk ju strašne bolel, ale na druhej strane jej bolo neskutočne príjemné to, čo robil. Preto stále pravidelnejšie vzdychala. Lenže to, čo urobil potom, ju trochu naštvalo, celou silou zatiahla za povrazy a pretrhla ich oba skoro naraz. Ihneď mu chytila hlavu a odtláčala ho od seba.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 5:42 pm

*V momentě, kdy se ho dotýká a odstrkává ho, odstrčí ji ruce do strany, takže jdou ruce okamžitě pryč. Chytne obě ty ruce a dá jí je nad hlavu.. Stále má dost síly, aby ji jednou rukou udržel obě ty ruce.* Možná tam budeš mít otlačeniny, ale už mě to opravdu štve, takže teď přejdu na trochu jiné tempo. *Tou jednou rukou se opět vrátí k tvému rozkroku a chvíli jen tak dvěma prsty projíždí kolem a nakonec jde opět dovnitř třemi prsty a využije nyní i rychlostí a snaží se jí nyní vyvolat její vyvrcholení.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 5:54 pm

*Skúša sa ešte ubrániť tomu, ako jej chytí ruky a pritlačí jej ich ku posteli nad jej hlavou. Trepe nohami, no hneď, ako sa do nej znova dostane, skludní ju to, lebo sa jej telom preženie opäť ten slastný pocit. Mohla sa brániť akokoľvek, to, čo robil jej telo dostávalo do extázy.. A pomaly, ale isto to siahalo aj na jej myseľ. Bránenie zmiernila a miesto toho sa o dosť uvoľnila, čo môže cítiť aj on na jej svalstve a slabšími vzdychmi.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 6:00 pm

*Ucítí menší povolení u ní, ale i tak se snaží být trochu opatrný.. To zrychlení bylo opravdu jen proto, aby se ji snažil nějak dostat do toho všeho, takže opět trochu přibrzdil, ale o to hlouběji opět šel dovnitř a o to víc se nyní snažil věnovat i její horní polovině těla.. Její menši vzdechy ho tak trochu vzrušovali, takže se opět dostal k jejím prsům, u kterých však opět jen chvíli přejížděl rty, nyní se posune výš a přes přední část jejího krku se dostane k její bradě, kterou rty políbí a pak jen na chvíli přisaje a pak se jen trochu přiblíží k jejím ústům, aby nechal čistě na ni, zda bude mít zájem o polibky nebo ne.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 6:08 pm

*Už ďalej nemohla udržať to napätie a vzrušenie. Hlavne, keď sa venoval jej rozkroku a spolu s tým aj jej prsiam. Všetko na jej tele mu mohlo naznačovať, že je naozaj vzrušená - slabé vzdychy, je uvoľnená, mokrá, chvela sa a teraz už aj jej bradavky sú tvrdé a postavené (xDDDD OMG, jak sa smejem xD). Telom jej prešiel naozaj silný záchvev, keď perami pokračoval po jej krku a dostal sa k jej ústam. Začala mykať rukami, aby mu dala najavo, že ju má pustiť. Keď tak urobil, chytila mu tvár medzi dlane a pritiahla si ho tvárou k sebe, pričom sa aj ona trochu posunula a začala ho násilne bozkávať. Bola doslova vo vytržení. Nijako sa nebrzdila a hneď aj pridala jazyk, ktorým sa hrala s tým jeho.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 6:14 pm

*Nečekal, že by byla až taková její reakce, ale tak když už to tak bylo, tak nemohl udělat nic jiného, než jen přidat do jejího tempa. Hned pochopil i hrátky jazykem, takže zvládal její líbání a tak se přidal i on svým způsobem. Povolil, takže se ti mohlo i trochu ulevit, ruku vytáhnul a obě ruce ti dal za záda a hladil tě po nich. Svým rozkrokem, který už ani on nedokázal ovládat, takže byl trochu v pozoru, se začal třít o ten její, aby se stále nedostávala z toho rauše. Dále ji líbal tak, že i prohazoval strany ze kterých líbal jednou byl blíže u levé tváře, potom naopak, někdy se jí i trochu zdvihla tvář zevnitř, když se tam dostal můj jazyk. Hladil jí konečky a trochu si ji k sobě i přitlačil, aby cítil teplo její hrudě.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Natsume Kuro Pi február 07, 2014 6:32 pm

*Stále ho bozkáva s takou vášňou, s akou to začala.Chveje sa pod jeho dotykmi a jednou rukou mu prejde na chrbát a druhou mu zájde do vlasov, no nezdržiava sa moc dlho, nemala moc v láske všelijaké predohry. Prevrátila ho na posteľ a doslova skočila naňho. Sedela tak v úrovni jeho rozkroku. Trochu sa nadvihla a jednou rukou skĺzla ku svojmu rozkroku a prstami vnikla dovnútra. Venovala sa jeho perám, z ktorých však prešla na jeho hruď a začala mu jazykom behať po bradavkách, občas ho zúbkami v tej oblasti trochu pohryzala, ale hneď pokračovala ďalej jazykom ku brušku. Obkrúžila pupok.*
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 30
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 6:38 pm

*Docela dost de mu líbí, jak moc se do toho opřela a když ho potom převrátila, tak ho to překvapilo, ale nechal se. Objevil se mu menší úsměv, ale pak se opět vrátila k polibkům, takže se nedržel stranou a pokračoval s ní. Když přišel o práci s jejím rozkrokem, trochu ho to činilo smutným, ale tak opět mohl dělat něco jiného. Tu chvíli kdy ještě byla u něj blízko, se vrátil k jejím zádům a trochu si jednou rukou pohrál s jejím prsem, ale když pak sjela až dolů, tak už vůbec nevěděl co dělat. Kousnutí na bradavkách mu trochu nahodilo husí kůži, syknutí a menši zatažení svalů.*
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Valar Pi február 07, 2014 9:41 pm

Yukio Yagiu

*toulavím pomaličkým krokem jsem přišel do města, prošel jsem jako stín ulicema až na ubytovnu, vešel jsem dovnitř a všichni co tam byly, nebylo jich sice moc ale i tak tam byl celkem hluk, všchni stichly a začaly si něco žbrblat, nakonec jsem se vydal k recepci, obědnal jsem si pokoj a klíčky jsem spustil do zadní kapsy, před odchodem na pokoj jsem se eště porozhlédnul po místnosti, jestly je vše v pořádku, vypadaly vážně divně když na mě takhle koukaly, celkem mě to znepokojovalo, nevěděl jsem či mě chtějí zabít, nebo ze mě mají jen takoví respekt kvůly pracím které jsem pro toto město vykonal, byl jsem zde častým zákazníkem a i přez to všechno na mě takhle koukaly, nakonec jsem chladným hlasem pověděl* Co civíte? Nemáte nic jiného než očumovat kolemjdoucí lidi na práci?! *všichni najednou přestaly šeptat a začaly se bavit normálně odvrátily odemne pohled a já se vydal na pokoj, ve chvíly kdy jsem vešel jsem za sebou zavřel, rozvalil jsem se do postele, nakonec jsem ale svojí unavenost překonal a vstal, odzbrojil jsem se a nakonec jsem si rozepnul knoflík po knoflíku u košile, kalhoty jsem si nechal, deku jsem položil na křeslo a lehnul si, nepřikryl jsem se a chvíly jenom koukal do stropu, nakonec jsem ale zavře oči a po chvíli zabral* (Zítra tu nejspíš budu až k večeru)
Valar
Valar

Počet príspevkov : 14
Join date : 04.02.2014

Návrat hore Goto down

Ubytovna města - Stránka 2 Empty Re: Ubytovna města

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.