Shinobi World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hitsuovi techniky

2 posters

Goto down

Hitsuovi techniky Empty Hitsuovi techniky

Odoslať pre Hyota Hitsumaru Št február 06, 2014 8:49 pm

Hyoton: Hyorou no jutsu potřebné pečetě- po jejich složení se v mé blízkosti na zemi, vodě, sněhu a i na jakémkoliv jiném povrchu vytvoří ledovec, do výšky až tří metrů. Je k uvěznení soupeře, nebo třeba zmražení velkého kamene. Může být použit i k obraně, odolává i Katonu, Raitonu už tolik ne a Dotonu také ne. U Fuutonových technik záleží na síle aby ledovec obstál a je odolný vůči Suitonovým technikám. Voda přenesena na Hyorou je zmražena. Typ B.


Aisu supaiku (od anglického slova Ice spike) zatím potřebé pečetě- po jejich provedení na téměř jakémkoliv části těla mi může vyrůst ledový osten. Může jich být i víc, jejich počet, úmístění a tvar určuji já. Mohou být širší a zapláclejší, nebo úžší a špičatější. Po prudkém pohybu části těla kde se mi ostny vysunou je můžu i vystřelit. Nemám vliv na jejich pohyb v letu. Mě samotnému neškodí. Nestudí mě a ani mi při vysunutí nervou kůži, pokud si je vyloženě nebodám do sebe. Typ C (asi)


Yuki Shunshin potřebné pečetě- po jejich doskládání se sesypu v prášek bílého sněhu a zmizím. Objevím se jinde opačným systémem, že se ze sněhu zeskládám. Typ D.




Jednoduché tvoření z ledu a sněhu nepotřebné pečetě- stačí spojit dlaně ruk k sobě a chvilku podržet a nashromáždit čakru. Potom dlaně obou ruk roztáhnu a vytvořím mezi dlaňmi předmět ze sněhu nebo ledu. Vytvořené tvary nejsou tvrdé ani nijak závislé na síle. Je to spíš pro pobavení. Když se drží několik centimetru okolo mého těla, mohou se i volně ve vzduchu pohybovat. Bez úrovně.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin

Počet príspevkov : 32
Join date : 05.02.2014

Návrat hore Goto down

Hitsuovi techniky Empty Re: Hitsuovi techniky

Odoslať pre Buraddo Nomi Pi február 07, 2014 2:28 pm

Líbí se mi to, takže nemám nic proti.. Jenom zatím nejsi uspůsobený, aby si měl hodně ostnů kolem sebe... Zatím budeš mít max 2-3 ostny.

POVOLENO
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Hitsuovi techniky Empty Re: Hitsuovi techniky

Odoslať pre Hyota Hitsumaru Pi február 07, 2014 5:38 pm

Dobře, dík.
Hyota Hitsumaru
Hyota Hitsumaru
Genin
Genin

Počet príspevkov : 32
Join date : 05.02.2014

Návrat hore Goto down

Hitsuovi techniky Empty Re: Hitsuovi techniky

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.