Shinobi World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hiruzen

Goto down

Hiruzen             Empty Hiruzen

Odoslať pre Hiruzen Ne február 16, 2014 2:15 am

Meno

hiruzen

Priezvisko

Uchiha

vesnice

Takigakure (už nie)

Hodnosť

AMBU

Rank

S

Vek

17

povaha

chladná nebol zaľúbený nikdy mal priateľa ale toho zabil

výzor

čierne krátke vlasy čierny plášť maska ambu spod nej žiari Sharingan

ciel

byť užitočný

životopis

Narodil sa do klanu ktorý sa volá uchiha mal normálne detstvo akadémiu rodičov. Akadémia skončila a on prišiel na krutú realitu. Jeho rodičia boli iba pestúni pravý ho nechali  pri dverách a zmizli. toto nestrpel ušiel asi na dva dni. Potom sa vrátil a objal svojich rodičov.

Hiruzen: ja viem že ste iba pestúni ale aj tak vás milujem.
Povedal s plačom v očiach

(pestún otec)
Zabuzo: aj mi teba synak aj mi teba

potom prišlo obdobie genina všetko išlo tak ako má misie tréning a život genína až na to že bol popredu ako 15 ročný sa stal jouninom nedostal tým len pre  vekový rozdiel ale dostával misie ranku A S  pri jednej sa stretol s bývalým týmom kazama jeho najlepší priateľ mu skočil do rany a dostal plnú ranu chidori tím získal a aj stratil mangekyou získal no priateľa stratil . hiruzen to nevedel prekonať a ani misiu nedokončil. tak sa jeho  sensei rozhodol navrhnúť ho do ambu tam bol asi rok ale nepomohlo to a tak sa rozišiel opustiť vesnicu vyhlásil sa za mŕtveho, a išiel hľadať potrebu žiť

Obrázok

Hiruzen             Images?q=tbn:ANd9GcRM3w4EZ7OkMf6CJcQqD4g5f3pHgHShaB85ahjvuGAAgmo-LHR-Ag
Hiruzen
Hiruzen

Počet príspevkov : 3
Join date : 16.02.2014

Návrat hore Goto down

Hiruzen             Empty Re: Hiruzen

Odoslať pre Hiruzen St február 19, 2014 7:04 pm

halo
Hiruzen
Hiruzen

Počet príspevkov : 3
Join date : 16.02.2014

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.