Shinobi World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Itami- Jashinov sluha

3 posters

Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Itami the Jashin Po február 03, 2014 1:07 am

Meno a priezvisko: Itami (priezvisko neznáme)
Prezývka: Ita-jash
Pohlavie: muž
Hodnosť: ANBU
Vek: 21
Dedina: Takigakure no Sato
Klan: Jashin

Kekkei Genkai

a)názov KG: Jashin Reaper mode

b)popis: krvavi rituální kult, který na  provadi své Kinjutsu (zakázanou techniku). Toto Kinjutsu umožnilo Itamimu přežít jakékoliv zranění, výměnou za zabíjení druhých a provádění rituálu po jeho vítězství.

Podstata chakry: Raiton (pretože som jashinista dam si len 1 element)

Štýl boja: taijutsu,boj so zbraňami

Vybavenie: nosí na krku symbol Jashinu a používá ho k modlení, trojčepelová kosa, 2 katany, plny vak kunaiov shurikenov a ihiel a zopár vybušních listkov, ešte pri sebe nosí špecialne upravenú niť ktorá mu slúži na spajanie jeho vlastných končatín a to na dialku čiže napríklad keby mu niekto odsekne 1 ruku tak vybere tú niť a tá automaticki ide po ruke chytí ju a pritiahne ku mne potom stačí len počkať kým sa nite prišiju a to urobia sami. Posledná vec je knížka kde sú vymenované mena za ktoré dostane Itami od jashina novo objavené techniky čo mu slúbil pri modlitbách alebo dokonca uplnú nesmrtelnosť a dostane za to aj peniaze pretože týto ludia sú uprchlíci z vezníc a prísne hladaní

Povaha: zavislí na krvi, na vlastnej bolesti, bolesti iných

Čo má rád/a: Zabíjanie a jediného človeka Raikena a lahké dievčatá ale chcel by aj nejakú vážnu známosť a jedného dna zabudnúť na všetky vraždy ale až keď splní všetko čo má vo svojej knihe.

Čo nemá rád/a: Keď vidí veľkú silu súpera a hlavne keď mu nevenuje žiadnu pozornosť alebo keď Itami predvedie nejaký svoj krvilační kúsok berie to ako nič

Strach/fóbie: že sa s Raikenom nenajde už nikdy alebo si na neho nespomenie. Zo smrti nemá strach pretože verí že by bol reinkarnovaný

Sen/cieľ: Zabiť všetkých lúdi v svojej 200 stranovej knížke a potom žiť pokojný život v bare z dievčatami

Popis: biele krátke vlasy, modré oči, rád sa len tak bodá do nejakej končatiny takže niekedy je poznať podla toho že z neho tečie krv alebo ju má po rukách, nosí dlhý čierni plášť, chudá postava

Výška: 180 cm
Váha: 65 kg

Životopis:


Itami sa narodil doslovne v jaskyni kde ho porodila jeho matka už vtedy nemal otca. Pretože jeho otec bol zabytí nejakým členom už teraz nepoznanej vesnice. Itamiho matka mala Itamiho veľmi rada ale modlila sa aby sa nestal takým ako bol jej manžel Han. Itami rástol ako z vody a žili mimo civilizácie keď raz Itami sa len tak sám táral po lúke našiel na zemi niečo ako amulet začalo mu byť divne a keď držal amulet v ruke počul hlasy. "Na teba som čakal spln očakavania tvojho otca objav tajomstvá vieri jashina". Vtedy Itami dostal stres a utiekol domov samozrejme amulet si nehal a rozpraval sa s amuletom. Jeho mama to počula aj 50 krát za den a už to nevydržala Itami sa začal meniť pretože sa učil rozne modlitby pozeral si obrázky zabijania. Vtedy začala po Itamim kričať a on namiesto toho aby plakal tak ako 5 ročný ju odstrčil zobral si Jashinistké pomocky a odišiel z domu. Od tej chvíle svoju mamu nikdy nevedel pár dni plakal ale prešlo ho to. V jeden mráčný upršaný deň bol podchladeni a sedel na kameni strašne pršalo a Itami už nevládal dalej to mal už 6. V tom jedna mníška ktorú už videl rozmazane ho zobrala do sirotinca.


Itami bol iný ako ostatné deti ale rád všetkých ostatných pozoroval. Nemal na nikoho iného zalusk ale iba na jedného chlapíka ktorý bol iný ako ostatný stretávať sa sním nechcel ale zistoval si o nom informácie ako sa volá kam chodieva všetko Itami ho pozoroval dosť často kedže boly v jednom a tom istom sirotinci ale jedného dna keď bol na obede videl troch chlapcov ktory utekali smerom do jeho izby. Itami sice nestihol prísť uplne nazačiatok ale videl Raikena dobitého a oplutého. Itami nemal dobrý pocit ale nevedel či mu má pomocť kedže tý 3 boly ovela starší ako on vtedy som sa sústredil na pohlad na Raikena a zrazu som videl niečo čo som celý čas tušil Raiken bol ten vyvolení ktorý má techniku sharingan. Jashin raz hovoril že ani on sám nevie ale že Itami stretne človeka ktorý má sharingan a vysvetlil mu všetko o Uchiha klane. Vysvetlil mu aj že musí Raikena ochranovať, Jashin už vtedy vedel že sa stretnu. Vtedy Itami radšej utiekol preč keď videl že tý chlapci skončili ovela horšie ako on.


Keď zistili že je s klanu Uchiha tak ho zobrali dakde preč Itami nechápal kde a tak bol nervný. Vtedy zabil svoju prvú obeť a to bol jeden z tých ktorý šikanoval Raikena. Vtedy Itami objavil svoj reaper mode. Najprv nevedel ako to funguje ale súper sa hodíl po Itamim a Itami mal v ruke kuchynskí nož ktorým ešte pred tým toho súpera poranil a oblizal to pretože tak mu to Jashin vravel. Potom sa súper po nom hodil a zapichol nož Itamimu priamo do srdca ale ako videl súper tak mal dieru v srdci a Itami sa začal smiať. Vtedy to celé začalo už veril úplne svojím celým životom na Jashina. Sirotinec sa dozvedel čo Itami urobil a musel pykať tak ho nelútostne z tade vyhodili nemal to teda lahke a vedel že Raikena už asi nikdy nestretne ale v tom prepadla Itamiho partička ninjou ktorá ho chcela zabiť Itami sa smial lebo jeden z nich do neho zapichol nož a jemu sa samozrejme nič nestalo nakoniec po dlhšom rozprávani sa rozhodol že pojde snimi. Jeden z nich povedal že si chce užiť a v tom sa stalo to neočakávane Itami uvidel Raikena z nejakým dievčatom. Jeden múdry nukkenin to bol vodca Itamiho parti povedal že to dievča je štetka ktorá oblbuje ludí. Itami a jeho skupina pozorovala Raikena a jeho dievča. Itami nikdy neprezradil svoje plány tým nukkeninom s ktorými okolo roka spolupracoval a všetci okrem Itamiho zautočili na to dievča. Itami sa zhrozene pozeral čo sa deje pred jeho očami ale nevedel čo má robiť. Dostal príkaz od Jashina že sa nesmie prezradiť Raikenovi skoro že príde čas na to. Itami nemohol zasiahnuť a pozeral sa na to šialenstvo. Raiken vrieskal jej meno a vtedy videl to čo vidiet nemal. Največšie prekliatie ich klanu a to bol Mangekyoo. Itami pozeral z otvorenimi ustami na neho. Ešte pred útokom ale vodca parti znažil utiecť a Itami sledoval Raikena nemal v úmysle chrániť toho vodcu. Raiken ho zabil ako všetkých. Ale Raiken donútil toho vodcu rozprávať. Itami uvidel obavanu techniku mangekya susanoo ako ničí ich tábor. Potom uvidel jedno dievča a meč o ktorom Jashin rozprával že je to meč ktorý Raiken získa uz vtedy Itami vedel že Raiken ju zabije videl aj ako ju vyzlieka. Raiken ho získal. Itami si furt kládol otazku "ako je možné že naše cesty osudu sa furt spájaju jashine ?". Jashin mu ale nikdy neodpovedal. V tom ale zabudol že neni schovaný tak dobre ako by mal a Raiken keď už mal svoju podobu sa rozbehol na Itamiho. Keď Itami videl že tých ludí všetkých zabijal tak nechcel mať problemy zo skuseným Uchihom ale vtedy sa stalo dačo čo ho prekvapilo. Raiken išiel udrieť Itamiho ale nespravil to. Ako keby cítil to dlhoročne púto medzi nimi. Raiken určite vedel kto je Itami vela krát ho videl. Itami vtedy zahlásil "Teraz neni ešte čas uvidíme sa o par rokov zatial opatruj svoj život". Itami zmizol tak isto aj Raiken. Od vtedy Itami nevidel Raikena a vidal sa do svojej vesnice kde spravil všetky skúšky ktore mal a mal aj dobré znamosti po dlhých rokoch sa stal ANBU ktorý sa vyznal vo všetkých Jashinistických technikách a dokonca objavil aj nové ktore Itamiho otec Han nikdy nepoznal. Itami bol silnejší ako jeho otec. V tom ho ale začala vydierať vesnická policia že maju pre neho prácu dalí mu takzvanu supisku v ktorej su mená tých čo má zabiť. On sa pýtal či nebolo toho zabíjania dosť a či by si to prial aj Kage. Oni sa sice Itamiho bály ale Itami vedel že keby im niečo urobí tak to nedopadne dobre tak prijal ponuku za ktorú vela zarobí a Jashin mu slúbil odmenu. Itami potom objavil praveké zbrane ako troj kosu a tak. Keď mal pri sebe knížku a amulet. Spomenul si na Raikena. A jashin mu zahlásil. "Je čas"

Body
Ninjutsu: 5
Chakra: 3 (netreba mu vela kedže neovláda velké množstvo techník)
Taijutsu: 6 (kvoli svojím zbraniam a vysokou skusenosťou s nimi narábania)
Sila: 4
Rýchlosť: 5
Genjutsu: 0
Inteligencia: 1
Kenjutsu: 6

max. počet bodov: ANBU-30


Naposledy upravil Itami dňa Po február 03, 2014 1:14 pm, celkom upravené 1 krát.
Itami the Jashin
Itami the Jashin
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 75
Join date : 02.02.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Buraddo Nomi Po február 03, 2014 11:29 am

Ehhmmm.... OK.. Jak myslíš. Je to docela fajn a nemám co dodat.. Jen si urči, kdy musíš dávat oběti a tak.. A ještě mi jen tady jako post vysvětli to s tou nití, protože tady nejsme ve škole čar a kouzel, takže nitě se tu sami nepohybují Very Happy
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Natsume Kuro Po február 03, 2014 1:05 pm

1. Hidan tvoj otec nebol a nebude.. Príbeh sa odohráva po vojne, kedy bol Hidan už dávno pochovaný zaživa
2. Nekomentujem radšej to všetko okolo Jashinizmu..
3. Ako 5ročný odísť z domu?.. Hmmm
4. NAUČ SA LEPŠIE PÍSAŤ, lebo občas píšeš jak taký Maďar! Very Happy
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 31
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Itami the Jashin Po február 03, 2014 1:08 pm

Napríklad dejme tomu že ty mi useknes ruku je to neco medzi technikou a zbraňou no ked mi useknes ruku tak z tej krvi ako strieka sa začnú tvoriť nite ktore na veľkú vzdialenosť pritiahnu tu ruku špet a ona sa zacely podobne ako mal ruky zacelene kakuzu stačí či ešte viac popisat ? Smile No ja som sa chcel spitat či by ste mi vy nepomohli len s tým že napríklad v tej knihe mám ist niekoho zabiť a že čo by ste nehrali NPC aby to nebolo len tak ? Sad urobili by ste to ? A zabiť to mi vždy Jashin povie .. Smile
Itami the Jashin
Itami the Jashin
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 75
Join date : 02.02.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Buraddo Nomi Po február 03, 2014 1:15 pm

Ehhmm... Tak nevím s těmi jehlami a upřímně by si byl asi jeden z mála, kdo by si nechal useknou končetinu Very Happy
Takže... Podle Natsume trochu uprav tedy životopis.
Ehmm.. Když tak s tou knihou se domluvíme, teď uprav tohle a potom se uvidí. Very Happy
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Itami the Jashin Po február 03, 2014 1:16 pm

Okej mám edit toho otca na pravopis kašli Very Happy radšej ma pochval a povol Very Happy !
Itami the Jashin
Itami the Jashin
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 75
Join date : 02.02.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Natsume Kuro Po február 03, 2014 1:20 pm

To s tými useknutými končatinami..:
1. to máš skoro jak ultimátnu obranu.. Čokoľvek ti človek "vezme", vráti sa to k tebe..
2. ak k tomu používaš krv, približuje sa to ku KG.. Navyše.. na veľkú vzdialenosť?.. Máš obmedzené množstvo krvi v tele..
3. ak tú ruku dám do plastového sáčiku, tie nitky by teda nemali byť schopné ruku vziať, ne?
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 31
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Itami the Jashin Po február 03, 2014 1:26 pm

1. Ani zase tak nie čokoľvek a je to obmedzené
2. No síce mám ale jeho to neboli a to sa nitky spájajú a nie krv Smile to tie nitky idu po tej ruke
3. Nie nebola v tom prípade bud niekomu odseknem ruku a prisijem si ju alebo som v riti ale zase dat do plastoveho sačku to je kus divny príklad Very Happy
Itami the Jashin
Itami the Jashin
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 75
Join date : 02.02.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Natsume Kuro Po február 03, 2014 1:28 pm

Tak jak to je s tými nitkami?.. Sú z krvi či čo?
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 31
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Itami the Jashin Po február 03, 2014 1:31 pm

Čierne nite ktore má pošite po celom tele pod kožou aby ked sa mu odsekne ruka tak namiesto krvi idu tie normálne nite a dajú sa roztrhat ked idu po ruke niesu z krvi
Itami the Jashin
Itami the Jashin
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 75
Join date : 02.02.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Natsume Kuro Po február 03, 2014 1:39 pm

POVOLENÉ
Natsume Kuro
Natsume Kuro
ANBU
ANBU

Počet príspevkov : 261
Join date : 28.01.2014
Age : 31
Bydlisko : Shōheki

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Buraddo Nomi Po február 03, 2014 1:48 pm

OK POVOLENO
Buraddo Nomi
Buraddo Nomi
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 96
Join date : 28.01.2014

Návrat hore Goto down

Itami- Jashinov sluha Empty Re: Itami- Jashinov sluha

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.